close
تبلیغات در اینترنت
حوادث
دستگیری قاتل فراری در یک قدمی مرز
0

به گزارش مشرق، سرهنگ نادر بیگی رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام خبر دستگیری یک قاتل فراری در یک قدمی مرزهای غربی کشور گفت: سوم فرودین امسال در یکی از خیابانهای ساوجبلاغ بین سرنشینان دو خودروی تیبا و پراید درگیری شدیدی رخ داد و پسر جوانی بنام بابک ۳۰ ساله که به شدن از ناحیه گردن مجروح شده بود به بیمارستان منتقل شد اما عمق جراحت و شدت خونریزی آنقدر زیاد بود که پسر جوان دقایقی بعد جان باخت.

ادامه مطلب
حمله نفت به مزارع گندم +(عکس)
0

دشت عباس از بخش‌های تابعه شهرستان دهلران است که به دلیل دارا بودن زمین‌های حاصل‌خیز و مستعد در زمینه کشاورزی به عنوان قطب نمونه تولیدات محصولات کشاورزی استان ایلام محسوب می‌شود.

ادامه مطلب
ناپدید شدن یک روستا در خوزستان
0

فرماندار ایذه از احتمال ناپدید شد روستای میراحمد غریبی‌ها در اثر بارندگی و رانش کوه خبر داد و نسبت به جابه‌جایی خانوارهای در معرض خطر هشدار داد.

ادامه مطلب
هفت کشته و چهار زخمی در نزاع خانوادگی در دزفول
0

  سرپرست فرماندهی انتظامی دزفول از وقوع 7 کشته و 4 زخمی بر اثر تیراندازی فردی به خانواده همسر خود در شهرک اسلام آباد دزفول خبر داد.

ادامه مطلب
آتش زدن به خاطر شک به رابطه پنهانی با همسرش
0

صبح امروز در شعبه 8 دادگاه کیفری یک تهران، فرد قاتل در مقابل قاضی گفت: میخواستم به شهرستان بروم و مقتول را که به واسطه سرایداری در باغشان می شناختم دیدم، قرار شد که وی پیش از سفر خودروی من را بازدید کند.

قاتل 38 ساله در توضیح جریان این قتل مدعی شد: «من قبلا سرایدار باغ پدر مقتول بودم و روز حادثه قصد سفر داشتم که مقتول قرار شد نگاهی به خودروی من بیاندازد، به درب کارخانه شان رفتم و وی پشت فرمان نشسته و من در صندلی عقب نشستم مقتول پس از بررسی خودرو کمی بنزین از باک خودرو ام کشید تا تعمیر خودرو را به من یاد دهد، اما به دلیل شکی که من به رابطه پنهانی مقتول با همسرم داشتم از وی خواستم به این رابطه پایان دهد که مقتول ابتدا انکار می کرد و من تهدیدش کردم که اگر این کار را نکند خودم، ماشین و وی را به آتش خواهم کشید ولی مقتول من را تحریک کرد که هر غلطی میخواهی بکن که منم بنزین را به داخل خودرو پاشیدم ولی متوجه نشدم که چه شد که خودرو آتش گرفت و تلاش من برای نجات وی هم بی نتیجه بود».

این ادعاهای قاتل با واکنش اولیای دم مقتول مواجه شد و پدر مقتول گفت: ادعای ارتباط دروغ است و ما فیلمی داریم از درب کارخانه که مشخص است قاتل به سراغ پسرم آمده و خودش بنزین را از باک کشیده است و ما فقط درخواست قصاص قاتل را داریم.

در ادامه رسیدگی قاضی اقدام به تحقیق از شاهدان حادثه کرد که قاتل اظهارات شاهد را رد کرد و وکیل تسخیری قاتل نیز اعلام کرد که هنوز نظریه آتش نشانی به دادگاه ارائه نشده تا بتوان علت آتش سوزی مشخص شود.

رئیس شعبه 8 دادگاه کیفری تهران بررسی پرونده را به جلسه بعدی محاکمه موکول کرد.

ادامه مطلب
کشته شدن جوان 26 ساله در ناآرامی های گوهردشت کرج
0

دادستان کرج از کشته‌شدن یک جوان ۲۶ ساله در گوهردشت کرج توسط تجمع‌کنندگان در آشوب‌های چند شب گذشته خبر داد.

حاجی‌رضا شاکرمی در گفت‌وگو با تسنیم در کرج اظهار داشت: در پی آشوب‌های چند شب گذشته در گوهردشت کرج تیری از سوی تجمع‌کنندگان به جوانی که بین آنها بوده شلیک شده است.

وی افزود: تعدادی تیر نیز به مأموران حاضر شلیک شد که این جوان از پشت مورد اصابت تیر قرار گرفت و کشته شد.

دادستان عمومی و انقلاب کرج با بیان اینکه جزئیات این موضوع در حال بررسی است، ابراز کرد: سه نفر از نیروهای انتظامی استان البرز نیز با سنگ و چاقو مصدوم شدند.

ادامه مطلب